Lashes, Lips & Liner

Make the impossible possible. Learn the techniques to apply lashes, lips, and liner like a pro.

Class Fee $65

 Take home a pair of MinkWink lashes a value of $35, that is included in the cost of your class!
December 12
Holiday Hair